۱۵ ویژگی سرویس آمازون پرایم- قسمت 2

دانلود پایان نامه ها درباره اضطرابختصاصی دریافت کنند.

۱۲- پرایم دانش آموزان

amazon student

اگر در حال تحصیل هستید، آمازون پرایم دانش‌ آموزان برای شما بسیار مفید است. شما می‌توانید به مدت ۶ ماه از این سرویس به‌صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن‌ هم از تخفیف ۵۰ درصدی بهره ببرید و این یعنی سالانه فقط ۵۰ دلار برای پرایم پرداخت خواهید کرد. علاوه بر این با دعوت هر دانش‌آموز، ۱۰ دلار به شما تعلق خواهد گرفت.

 ۱۳- ارسال کالا در همان روز ثبت سفارش

تحویل فوری کالا

هم‌اکنون کاربران پرایم در بیش از ۵۰۰۰ شهر برای خرید‌های بالاتر از ۳۵ دلار می‌توانند از سرویس تحویل کالا در روز سفارش، برای بیش از یک میلیون کالا استفاده کنند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید کالای مورد نظر خود را سفارش دهید و نهایتا همان روز آن را دریافت کنید. 

در بسیاری از این شهرها کاربران پرایم می‌توانند از سرویس تحویل خیلی فوری آمازون استفاده کنند و تنها در عرض چند ساعت سفارش خود را دریافت کنند. البته این سرویس بیشتر به لوازم خانگی و سرویس‌های تهیه‌ی غذای محلی محدود شده است. کاربران جدید پرایم می‌توانند با اعمال کد 10PRIMENOW در اولین سفارش خود ۱۰ دلار تخفیف بگیرند.

۱۴- آمازون پرایم ری‌لود

prime reload

اگر عضو پرایم هستید و به‌طور مکرر از آمازون خرید می‌کنید، سرویس آمازون پرایم ری‌لود را در نظر داشته باشید. با استفاده از این سرویس می‌توانید مبلغی به کارت‌های هدیه آمازون اضافه کنید و تا ۲ درصد مبلغ خریدهایی را که از طریق این کارت‌ها انجام می‌شوند، دریافت کنید. با استفاده از این سرویس می‌توان روزانه تا سقف ۱۹۶ دلار در خریدها صرفه‌جویی کرد.

آمازون پرایم ری‌لود اواسط ماه ژوئن معرفی شد و باید توجه داشته باشید که این سرویس به‌صورت محدود فعال خواهد بود. پس بهتر است تا جایی که می‌توانید از مزیت‌های آن بهره ببرید.

۱۵- آمازون اسمایل

amazon smile

این سرویس مختص آمازون پرایم نیست؛ اما با آمازون اسمایل می‌توانید اطمینان حاصل کنید که ۰.۵ درصد از مبلغ خرید هر کالای واجد شرایط به مؤسسات خیریه منتخب شما تعلق خواهد گرفت. برای استفاده از این سرویس باید به آدرس smile.Amazon.com مراجعه و خریدهای خود را از طریق این بخش ثبت کنید.

نظر شما در مورد امکانات سرویس آمازون پرایم چیست؟

نکته مهم : در این سایت فقط تکه هایی از این پایان نامه به صورت رندم درج شده که ممکن است موقع انتقال از فایل ورد به داخل سایت عکس ها درج نشوند یا فرمول ها و نمودارها و جداول و ... به هم ریخته درج شوند ولی در سایت منبع شما می توانید فایل کامل را با فرمت ورد و منابع و پیوست ها دنلود نمایید

برای ورود روی عکس زیر می توانید کلیک کنید :

Previous Entries ۱۵ نکته که باید درباره ویندوز RT بدانید- قسمت 2 Next Entries ۱۵ پیش بینی بیل گیتس در سال ۱۹۹۹ که به حقیقت پیوسته‌اند- قسمت 2