۱۵ نکته که باید درباره ویندوز RT بدانید- قسمت 2

دانلود پایان نامه ها درباره اضطرابوند. توسعه‌دهندگان دریافته‌اند که به راحتی می‌توان اپلیکیشن‌های ویندوزفون خوش ساخت (از لحاظ ساختار فنی و کدنویسی) را به ویندوز ۸ انتقال داد.

برای مثال ریک والروند، توسعه‌دهنده بازی آلفادراپس (AlphaDrops) گزارش داده که با استفاده از ۹۰٪ کدهای اصلی اپلیکیشن، این بازی را به ویندوز ۸، پورت کرده است.

البته مشکل اصلی اینجا است که در این راه‌حل جایی برای RT وجود نداشته و این اتفاقات در ویندوز ۸ رخ داده است.

با توجه به این که اپلیکیشن‌های ویندوزفون ۸، مشترکات زیادی با اپلیکیشن‌های رابط مترو دارند، به نظر می‌رسد، انتقال آن‌ها بین دو پلتفرم طبیعتاً امکان‌پذیر باشد اما باید منتظر ماند و نتیجه واقعی را بعداً دید.

یک سوال اضافی: با این توضیحات، کدام نسخه از ویندوز را باید خریداری کرد؟

این یک سوال خوب است. یک سوال بسیار خوب. سوالی که تیم ما در حال بررسی آن است و به زودی، جواب آن را با شما نیز به اشتراک می‌گذاریم.

نظر شما درباره RT چیست؟ شما کدام نسخه از ویندوز جدید را‌ ترجیح می‌دهید؟ اطلاعات دیگری از RT ندارید؟

نکته مهم : در این سایت فقط تکه هایی از این پایان نامه به صورت رندم درج شده که ممکن است موقع انتقال از فایل ورد به داخل سایت عکس ها درج نشوند یا فرمول ها و نمودارها و جداول و ... به هم ریخته درج شوند ولی در سایت منبع شما می توانید فایل کامل را با فرمت ورد و منابع و پیوست ها دنلود نمایید

برای ورود روی عکس زیر می توانید کلیک کنید :

Previous Entries ۱۵ نکته برای افزایش کارایی روزانه که تاکنون نشنیده‌اید Next Entries ۱۵ ویژگی سرویس آمازون پرایم- قسمت 2